Novinky

MUŽI "B" - Mistrovské utkání 28.9.2016
Přidáno 29.09.2016 07.09 hod.

MSK Břeclav "C" - FC Pálava Mikulov 5:2 (2:0)

Sestava: Novotný - Konečný (Fiala), Mikulenka (Růžička), Bělský, Schwan (Kantor) - Beránek, Hrubina (Křivánek), Misař, Rosík (Laššan) - Hotta, Cabal

Góly za Mikulov: Cabal, Laššan

Trenér: Libor Horňáček

Vedoucí: Jan Horňáček

Příští kolo 1.10.2016 v 15:00

FC Pálava Mikulov - TJ Sokol Lanžhot "B" (areál FC Pálava)

MUŽI "A" - Mistrovské utkání 25.9.2016
Přidáno 26.09.2016 12.09 hod.

FC Pálava Mikulov - RAFK Rajhrad 3:4 (1:0)

Sestava: Mimochodek - Figel, Kauer, Šlancar, Kolaja - Halčišák, Křivánek, Žárský - Hutr, Valenta, Mlejnek

Góly za Mikulov: Valenta, Žárský, Mlejnek

Trenér: Ivo Kauer

Vedoucí: Milan Křivánek st.

Příští kolo 2.10.2016 v 10:15

SK Žarošice - FC Pálava Mikulov (areál SK Žarošice)

MUŽI "B" - Mistrovské utkání 25.9.2016
Přidáno 26.09.2016 12.09 hod.

TJ Sokool Týnec - FC Pálava Mikulov 0:4 (0:0)

Sestava: Novotný - Konečný (Laššan), Fiala, Bělský, Poredský - Hotta (Křivánek), Pitra (Rosík), Beránek, Hrubina - Cabal, Misař 

Góly za Mikulov: Konečný, Hrubina, Misař, Cabal

Trenér: Libor Horňáček

Vedoucí: Horňáček Jan

Příští kolo 28.9.2016 v 15:00

MSK Břeclav "C" - FC Pálava Mikulov (areál MSK Břeclav)

DOROST - Mistrovské utkání 25.9.2016
Přidáno 26.09.2016 12.09 hod.

FC Pálava Mikulov - TJ Slavoj Velké Pavlovice 1:0 (1:0)

Sestava: August - Huserek (Křivák), Slačík, Barvíř, Misař (Navrátil) - Míček (Březina), Mikáč, Růžička (Hajda) - Svojanovský, Bohatý, Souchop

Gól za Mikulov: Růžička

Trenér: David Pořízek

Vedoucí: Karel Wasserburger

Příští kolo 2.10.2016 v 12:45

TJ Velké Bílovice - FC Pálava Mikulov (areál TJ Velké Bílovice)

ŽÁCI - Mistrovské utkání 24.9.2016
Přidáno 26.09.2016 11.09 hod.

St. žáci

FK Podluží - FC Pálava Mikulov 1:10 (0:3)

Ml. žáci

FK Podluží - FC Pálava Mikulov 1:7 (0:6)

Příští kolo 1.10.2016

St. žáci

FC Pálava Mikulov - SK Slatina/Slovan (areál FC Pálava v 9:00)

Ml. žáci

FC Pálava Mikulov - SK Slatina/Slovan (areál FC Pálava v 10:45)





Muži "A"
1. TJ Sokol Kněždub 18
2. FK Milotice 16
3. TJ Sokol Charvatská N. V. 16
4. SK Mogul Vacenovice 14
5. RAFK Rajhrad 13
6. TJ Sokol Hroznová Lhota 11
7. SK Uhřice 10
8. FC Pálava Mikulov 10
9. TJ Sokol Křepice 10
10. TJ Jiskra Strážnice 7
11. TJ Slavoj Podivín 6
12. TJ Zemas Hovorany 4
13. TJ Družstevník Nikolčice 3
14. SK Žarošice 3



Náhodné foto:


Aktuální změny na webu:



26.09.2016 14:33
Navrátil Filip

26.09.2016 14:32
Bohatý Roman

26.09.2016 14:32
Hajda Jakub

26.09.2016 14:30
Souchop Adam

26.09.2016 14:28
Svojanovský Ladislav



   Návštěvnost
     » 1 Online
     » 61 Dnes
     » 321 Týden
     » 2716 Měsíc
     » 6291 Rok
     » 6291 Celkem

Rekord: 195 (07.09.2016)