Aktuality & novinky

muži začínají o víkendu 14. – 15.8.2021 1. Mikulov – Velký Dvůr — 2. Drnholec – Mikulov — 3. Mikulov – Starovice — 4. Novosedly “B” – Mikulov — 5. Mikulov – volný los — 6. Mikulov – Pohořelice “B” — 7. V. Pavlovice “B” – Mikulov — 8. Mikulov – Ivaň “B” — 9.

Přátelské utkání mužů !

17.7. Přátelské Utkání Muži jedou 17.7.2021 změřit síly s Hrádkem (u Znojma) Muži jedou hrádku vrátit rok starou porážku ! Autobus bude přistaven v 14:15 a odjede ve 14:30. Přijďte podpořit naše Muže !
Mladší žáci už stihli odehrát 7 přípravných utkání ! Pálava vs Novosedly 3:4Pálava vs Svratka 2:6Pálava vs Zaječí 3:5Pálava vs MSK Břeclav 2:3Zaječí vs Pálava 1:5MSK Břeclav vs Pálava 3:3Lanžhot vs Pálava 6:1 “Poslední 3 týdny nás trápí velká marodka . Ale i tak jedeme dál a nevzdáváme se” řekl Trenér ml.žáků Martin Hudec 26.6.

Výhra v turnaji !

Muži ovládli turnaj v Milovicích! V prvním utkání si bravurně poradili s Pavlovem, který rozstříleli vysoko 5:0 a postoupili tak s přehledem do finále kde nedali šanci ani Zaječí a po výhře 2:1 se mohli radovat z vítězství v turnaji … Gratulace !

Dorost opět prohrál !

Prohra ! FC Pálava Mikulov – Svratka Brno 1:6 (1:1) Branky: Kunc Dorost bohužel nestačil na soupeře z Brna a prohrál vysoko 1:6Pálava vydržela poločas kdy se Svratkou hrála nerozhodně. Soupeř však ve druhém poločase ukázal že hraje o dvě třídy výš jak naši kluci a v pohodě dotáhl zapas do vítězného konce…

Pálava jede na turnaj !

Pálava jede na turnaj !!! 19.6.2021 jede Mikulovské Áčko na turnaj do Milovic Výkop je 12:30 a našimi soupeři budou : Zaječí, Milovice a Pavlov Přijďte podpořit náš tým !!! Pálava do toho !!!

Zápas dorostu!

Neděle 6.6. 2021 ve 14:00- Zápas Dorostu na umělé trávě !!! FC Pálava Mikulov vs Svratka Brno Dorost do toho !

Bohužel prohra !

Bohužel prohra !!! FC Pálava Mikulov vs Moravan Lednice 2:3 (1:2) Góly : 2x Penčák Dorost v prvním zápase bohužel prohrál proti Lednici 2:3. Mikulov mohl zápas v klidu vyhrát, ale doplatil na několik neproměněných tutovek.

Derby je tu !!!

V sobotu 29.5.2021 odehraje Áčko Pálavy derby proti Březí. Neváhejte a přijďte podpořit naše borec v dalším přípravném zápase na novou sezónu. Sobota 29.5.2021 v 16:00 FC Pálava Mikulov vs TJ Sokol Březí

Přípravné utkání dorostu !

V pátek 28.5. 2021 vyzve dorost na domácí půdě soupeře z Lednice v 17:30. Pro dorost je to první přípravné utkání, jelikož soupeř z Pavlovic zápas minulý týden odvolal. Přijďte podpořit naše kluky ! Přátelské utkání dorostu : FC Pálava Mikulov vs Lednice – Pátek 28.5. v 17:30

Na začátek těsná prohra !

Prohra ! A-tým bohužel v první přípravném utkání proti Prosiměřicím prohrál 5:4 (3:0). Po výborném vstupu do utkání a výborném prvním poločase se ve druhém poločase na hráčích ukázala koronavirová pauza a tudíž i fyzická nepřipravenost a nakonec se z vítězství radovali hosté FC Pálava Mikulov vs Prosiměřice 4:5 (3:0)

Přípravný zápas A-týmu !

V sobotu čeká A-tým přípravné utkání proti Prosiměřicím, které jsme minulý rok rozdrtili 7:0. Přijďte podpořit naše mužstvo v sobotu 22.5.2021 v 16:00 na hřiště v Mikulově !!! Těšíme se na Vás !
Fotbalový klub FC Pálava obdržel následující dopis: VV FAČR ukončil soutěžní ročník 2020/21 Na základě harmonogramu rozvolňování ze strany státních institucí, byl VV FAČR na svém úterním zasedání dne 4. 5. 2021 nucen schválit ukončení nedohraného soutěžního ročníku 2020/21. „Do poslední chvíle jsme bojovali o to, aby se mohly neprofesionální soutěže dohrát. Z tohoto důvodu