• Muži
    • Tým
    • Tabulka
    • Zápasy
  • Dorost
    • Tabulka
    • Tým
    • Zápasy
  • Starší žáci
    • Tým
  • Mladší žáci
    • Tým
  • Starší přípravka
    • Tým
  • Mladší přípravka
    • Tým

FC Pálava Mikulov

  • DOMŮ
  • AKTUALITY
  • O KLUBU
  • FOTO TÝMŮ
  • VSTUP DO KLUBU
  • UMĚLÁ TRÁVA / KUNSTRASEN
  • ROZPIS
  • PARTNEŘI
  • KONTAKTY
.......................TABULKY.......................
FC Pálava výsledky
Úterý, 29 srpna 2017 / Zařazeno v kategorii Novinky

Shrnutí zápasu Mikulov – Velké Bílovice

FC Pálava Mikulov-TJ Velké Bílovice 3:2(1:1)

Branky:16′ Kolaja 1:0, 21′ Ferbar 1:1, 59′ Halčišák 2:1, 65′ Dvořák 2:2, 75′ Goiš 3:2

Sestava: August-Mikáč, Poredský, Rychtárik, Figel(60´Goiš)-Halčišák(89´Hajda), Žárský, Valenta., Kolaja-Ferby, Látal(84´ Mikulenka)

Hráli jsme podruhé za sebou na domácím hřišti a nepsané pravidlo je, že druhé utkání doma se nevyhrává. Nám se toto pravidlo podařilo zlomit. V prvním poločase jsme jasně dominovali, měli míč často v držení a se soupeřem jsme si de facto dělali, co jsme chtěli. Již v 16. Minutě, po neodpískané ruce v soupeřově velkém vápně, rozhodčí nechal pokračovat hru, my jsme se zmocnili opět míče a Radim Kolaja otevřel skóre. Dále jsme pokračovali v nátlakové hře, ale neproměňovali jsme šance. Bohužel soupeř z ojedinělé střely, kterou jsme zblokovali na rohový kop, vyrovnal, kdy nikým nehlídaný Ferbar krásně hlavičkou zakončil. Tento moment nás ještě více vyburcoval a předváděli jsme do konce poločasu fantastický fotbal. A kdybychom proměnili alespoň dvě z mnoha příležitostí, mohlo být po zápase již v polovině utkání. Ve druhém poločase soupeř zlepšil pohyb, ale stále jsme byli lepším mužstvem. Po signálu při rohovém kopu, který fantasticky provedli Honza Valenta s Markem Látalem, již neměl problém Martin Halčišák míč doklepnout do branky a ujali jsme se opět vedení. Po vstřelené brance jsme vyklidili střed hřiště a umožnili tak soupeři, aby podnikl několik útoků. Jeden takový, po naší lehkovážnosti a nesoustředěnosti, Ivan Dvořák zužitkoval a vyrovnal. Vedení získat na svoji stranu ale odmítl opět Ivan Dvořák, když tváří v tvář Tomáši Augustovi zaváhal a Tomáš tak předvedl fantastický zákrok. Pak jsme hru vyrovnali a obě mužstva předváděla útočný fotbal. Po jednom z rohů si nádherně naskočil na míč Jakub Goiš a „koníčkem“ nás poslal opět do vedení, které jsme uhájili.
Rád bych kluky pochválil za obětavý, bojovný a kolektivní výkon a zvláště v prvním poločase i za předvedenou hru. Byl to nejlepší poločas od mého jarního působení u mužstva.

Volf Milan,trenér

Co si můžete přečíst další

FC Pálava výsledky
Shrnutí zápasu Mikulov – Vacenovice
Jakub Voráček na Pálavě!
Shrnutí zápasu RAFK Rajhrad – Mikulov
  • Muži
    • Tým
    • Tabulka
    • Zápasy
  • Dorost
    • Tabulka
    • Tým
    • Zápasy
  • Starší žáci
    • Tým
  • Mladší žáci
    • Tým
  • Starší přípravka
    • Tým
  • Mladší přípravka
    • Tým

POSLEDNÍ AKTUALITY

  • Uplynulé zápasy

    13.9.2020: Olbramovice/Jezeřany – Mikulov...
  • Aktuální situace

    Fotbalová rodino, v návaznosti na mimořádná opa...
  • Aktuální pravidla

    Vážení sportovní přátelé, s ohledem na přijetí...
  • Krajský pohár JmKFS

    FC PÁLAVA MIKULOV – PROSIMĚŘICE/PRÁČE 7:1 (5:0)

    Ve druhém utkání na domácí půdě, přivítal doros...
  • FC Moravský Krumlov – FC Pálava Mikulov 0:6 (0:1)

    K dalšímu utkání do Moravského Krumlova, zajížd...
  • DOMŮ
  • AKTUALITY
  • O KLUBU
  • FOTO TÝMŮ
  • VSTUP DO KLUBU
  • UMĚLÁ TRÁVA / KUNSTRASEN
  • ROZPIS
  • PARTNEŘI
  • KONTAKTY

FC Pálava 2020 | Vyrobilo a spravuje grafické studio Girafka | Hostuje NetSERV, s.r.o.