Ve svých počátcích byl fotbalový oddíl SK Mikulov začleněn do slovácké fotbalové župy, kde hrával převážně s družstvy z Hodonínska okresní soutěž. Kromě SK Mikulov působily ve městě tři německé fotbalové kluby – ASK, Macabi a DSF, který byl nejsilnějším klubem na Mikulovsku a hrával v německém regionu divizi. Rozvoj české tělovýchovy v Mikulově byl přerušen rokem 1938. Po skončení 2. světové války byla obnovena činnost SK Mikulov a v roce 1949 byl klub přejmenován na Slavoj Mikulov. Jeho hlavním patronem se staly Vinařské závody Mikulov, které do něj investovaly nemalé finanční prostředky a jejichž podpora sehrála klíčovou úlohu při rozvoji organizovaného sportu v Mikulově. Fotbalový oddíl vinařů se díky svým výborným výsledkům dostal až do krajského přeboru. Počátkem 70. let došlo k přejmenování SK Mikulov na TJ Pálava Mikulov. Fotbalový oddíl společně s oddílem stolních tenistů, plavání a dalšími patřil se svou členskou základnou mezi největší společenské organizace Národní fronty. K osamostatnění fotbalového oddílu od ostatních sportovních oddílů TJ Pálava došlo až v roce 1991. Od té doby začal klub používat současný název FC Pálava Mikulov.

05 června 2024 Od 0En6yN v kategorii Novinky

Oslavy 90 let založení FC Pálava Mikulov

07 května 2024 Od 0En6yN v kategorii Novinky

Oslavy 90. let založení klubu

Oslavy založení našeho klubu se blíží – již 22.6.2024   Naše mládežnické týmy odehrají utkání s Galantou (SVK) Áčko odehraje utkání s týmem FNL FC SILON Táborsko Naši “Staří páni” odehrají utkání se “SIGI – týmem” Bohatá tombola, doprovodný program pro děti, kromě Moniky Bagárové vystoupí regionální kapely a zpěváci: For People, The Muffians, Patrik
28 března 2024 Od 0En6yN v kategorii Novinky

R.I.P Petr VOJÁČEK

Dne 7. března nás nečekaně opustil ve věku 49 let bývalý hráč našeho fotbalového klubu Petr Vojáček. “Vojcl” jak mu všichni říkali, odehrál v Mikulově celou svou hráčskou kariéru a byl autorem mnoha branek v soupeřových sítích. Přejeme pozůstalým upřímnou soustrast. Za všechno děkujeme !!!!! R. I. P.
06 února 2024 Od GCMF9YFk v kategorii Novinky

Sobota 10.2.2024 ve 12:00 hodin ÚT Mikulov

Muži : Mikulov – Zistersdorf (AUT)
19 ledna 2024 Od GCMF9YFk v kategorii Novinky

Valná hromada – plakát
06 prosince 2023 Od GCMF9YFk v kategorii Novinky

Nábor nových fotbalových hvězdiček

Chcete, aby Váš syn/dcera oblékal dres FC Pálava Mikulov a stal se tak součástí našeho fotbalového klubu? Je Vaše dítě pohybově nadané a rádo sportuje? Pozorujete na svém synovi/dceři potenciál fotbalisty či sportovce? Pak hledáme právě Vás. Přiveďte své dítě do kolektivu spoluhráčů a dejte mu příležitost bavit se nejpopulárnějším sportem. Nábor mládeže probíhá po celý rok.

STAŇ SE I TY
JEDNÍM Z NÁS!